TV Klan

TV Klan

www.tvklan.al

E hënë, 11 gusht 2014
07:00 KUZEY GUNEY serial, ep.27
09:00 KUZEY GUNEY serial, ep.28
11:00 SHAMIKUQJA serial, ep.45
12:00 LAJME
12:15 SHAMIKUQJA serial, ep.46
13:00 ANATOMIA E GREIT serial, ep.133
13:50 GRUAJA E MIRE serial, ep.36
14:40 GRUAJA E MIRE serial, ep.37
15:30 LAJME & MOTI
16:05 SHAMIKUQJA serial, ep.47
17:15 SHAMIKUQJA serial, ep.48
18:20 TAKIMI I PASDITES emision the best
19:30 LAJME & MOTI
20:05 KUZEY GUNEY serial, ep.29
22:00 KUZEY GUNEY serial, ep.30
23:00 LAJME & MOTI
23:35 KUZEY GUNEY serial, vazhdimi
00:30 ANATOMIA E GREIT serial, ep.134
01:30 GRUAJA E MIRE serial, ep.38+39
03:00 CORLEONE pj.2 film

E martë, 12 gusht 2014
05:55 TAKIMI I PASDITES emision R
07:00 KUZEY GUNEY serial, ep.29
09:00 KUZEY GUNEY serial, ep.30
11:00 SHAMIKUQJA serial, ep.47
12:00 LAJME
12:15 SHAMIKUQJA serial, ep.48
13:00 ANATOMIA E GREIT serial, ep.134
13:50 GRUAJA E MIRE serial, ep.38
14:40 GRUAJA E MIRE serial, ep.39
15:30 LAJME & MOTI
16:05 SHAMIKUQJA serial, ep.49
17:15 SHAMIKUQJA serial, ep.50
18:20 TAKIMI I PASDITES emision the best
19:30 LAJME & MOTI
20:05 KUZEY GUNEY serial, ep.31
20:45 REAL MADRID – SEVILLA Uefa Super Cup LIVE
23:00 LAJME & MOTI
23:35 KUZEY GUNEY serial, ep.31+32
00:30 ANATOMIA E GREIT serial, ep.135
01:30 GRUAJA E MIRE serial, ep.40+41

E mërkurë, 13 gusht 2014
05:55 TAKIMI I PASDITES emision R
07:00 KUZEY GUNEY serial, ep.31
09:00 KUZEY GUNEY serial, ep.32
11:00 SHAMIKUQJA serial, ep.49
12:00 LAJME
12:15 SHAMIKUQJA serial, ep.50
13:00 ANATOMIA E GREIT serial, ep.135
13:50 GRUAJA E MIRE serial, ep.40
14:40 GRUAJA E MIRE serial, ep.41
15:30 LAJME & MOTI
16:05 SHAMIKUQJA serial, ep.51
17:15 SHAMIKUQJA serial, ep.52
18:20 TAKIMI I PASDITES emision the best
19:30 LAJME & MOTI
20:05 KUZEY GUNEY serial, ep.33
22:00 KUZEY GUNEY serial, ep.34
23:00 LAJME & MOTI
23:35 KUZEY GUNEY serial, vazhdimi
00:30 ANATOMIA E GREIT serial, ep.136
01:30 GRUAJA E MIRE serial, ep.42+43
03:00 JETE PAPARAZZI, pj.1 film

E enjte, 14 gusht 2014
05:55 TAKIMI I PASDITES emision R
07:00 KUZEY GUNEY serial, ep.33
09:00 KUZEY GUNEY serial, ep.34
11:00 SHAMIKUQJA serial, ep.51
12:00 LAJME
12:15 SHAMIKUQJA serial, ep.52
13:00 ANATOMIA E GREIT serial, ep.136
13:50 GRUAJA E MIRE serial, ep.42
14:40 GRUAJA E MIRE serial, ep.43
15:30 LAJME & MOTI
16:05 SHAMIKUQJA serial, ep.53
17:15 SHAMIKUQJA serial, ep.54
18:20 TAKIMI I PASDITES emision the best
19:30 LAJME & MOTI
20:05 LOTO 6 NGA 39 shorteu LIVE
20:10 KUZEY GUNEY serial, ep.35
22:00 KUZEY GUNEY serial, ep.36
23:00 LAJME & MOTI
23:35 KUZEY GUNEY serial, vazhdimi
00:30 ANATOMIA E GREIT serial, ep.137
01:30 GRUAJA E MIRE serial, ep.44+45
03:00 JETE PAPARAZZI, pj.2 film

E premte, 15 gusht 2014
05:55 TAKIMI I PASDITES emision R
07:00 KUZEY GUNEY serial, ep.35
09:00 KUZEY GUNEY serial, ep.36
11:00 SHAMIKUQJA serial, ep.53
12:00 LAJME
12:15 SHAMIKUQJA serial, ep.54
13:00 ANATOMIA E GREIT serial, ep.137
13:50 GRUAJA E MIRE serial, ep.44
14:40 GRUAJA E MIRE serial, ep.45
16:05 SHAMIKUQJA serial, ep.55
17:15 SHAMIKUQJA serial, ep.56
18:20 TAKIMI I PASDITES emision the best
19:30 LAJME & MOTI
20:05 KUZEY GUNEY serial, ep.37
21:00 KUZEY GUNEY serial, ep.38
23:00 LAJME
23:35 KUZEY GUNEY serial, vazhdimi
00:30 ANATOMIA E GREIT serial, ep.138
01:30 GRUAJA E MIRE serial, ep.46+47
03:00 DITE GJEMIMESH film

E shtunë, 16 gusht 2014
06:00 TAKIMI I PASDITES emision R
07:00 KUZEY GUNEY serial, ep.37
09:00 KUZEY GUNEY serial, ep.38
11:00 SHAMIKUQJA serial, ep.55
12:00 LAJME
12:15 SHAMIKUQJA serial, ep.56
13:00 ANATOMIA E GREIT serial, ep.138
13:50 GRUAJA E MIRE serial, ep.46
14:40 GRUAJA E MIRE serial, ep.47
15:30 LAJME & MOTI
16:05 SHAMIKUQJA serial, ep.57
17:10 LA LA LA klan show R
19:00 VIDEO GAZMORE SHTEPIAKE nr.14
19:30 LAJME & MOTI
20:05 KUZEY GUNEY serial, ep.39
22:00 KUZEY GUNEY serial, ep.40
23:00 LAJME & MOTI
23:35 KUZEY GUNEY serial, vazhdimi
00:30 ANATOMIA E GREIT serial, ep.139
01:30 GRUAJA E MIRE serial, ep.48+49
03:00 LEGJENDA E MODERATORIT RON BURGUNDY film
04:30 MBRETI ILIR film

E diel, 17 gusht 2014
06:00 KUZEY GUNEY serial, ep.39
08:05 KUZEY GUNEY serial, ep.40
09:35 GJENIU I VOGEL 5, nata 7
12:00 LAJME
12:15 KENGA MAGJIKE 2013 nata finale
15:30 LAJME & MOTI
16:05 CORLEONE film, pj.3
17:45 AMERICAN MUSIC AWARDS 2011 gala show
19:30 LAJME & MOTI
20:05 LOTO 6 NGA 39 shorteu LIVE
20:20 CSI NY serial, ep.169
21:05 LA LA LA klan show
23:00 LAJME & MOTI
23:35 CSI NY serial, ep.169
00:30 KUZEY GUNEY serial, ep.39+40
04:00 PUSHIMET E FUNDIT film