Kujtesa – Lista e kanaleve

1 Info Kanal
2 RTK
3 RTK 2
4 K-channel ( K Reality )
5 TV 21
6 Klan Kosova
7 Rrokum TV
8 KTV (Kohavision)
9 Albanian Screen (Alsat)
10 Alsat M
11 TV ERA
12 K- Film nje
13 K – Film dy
14 K – Film tre
15 K – Film kater
16 K – Film pese
17 K-Sport nje
18 K-Sport dy
19 K-Sport tre
20 K-Sport kater
21 K-Sport pese
22 Eurosport
23 Eurosport 2
24 K – Doku nje
25 K – Doku dy
26 Digi History
27 Digi Planet
28 National Geographic
29 History Channel
30 Digi Sofia
31 Cartoon Network
32 Boomerang
33 Baby TV
34 Duck TV
35 Super RTL
36 21 Junior
37 Digi novela
38 Fox Life
39 Fox Crime
40 Arta News
41 News TV
42 BBC World
43 Sky News
44 CNN
45 Euronews
46 Aljazera Balkans
47 Tv Kosova
48 RTV FaN
49 Top Kosova
50 21 Mix
51 Show Tv
52 Star TV
53 ATV
54 Kanal D
55 TRT Turk
56 TGRT 1
57 Samanyolu
58 Tek Rumeli
59 Planet Turk
60 Peace TV
61 DW-T
62 SAT 1
63 RTL
64 RTL2
65 Pro Sieben
66 Rai Uno
67 TV5 Monde
68 HRT
69 B92 Info
70 Hayat
71 1st Channel
72 Besa TV
73 TV Dukagjini
74 Syri Vision
75 TV Tema
76 TV Liria
77 TV Mitrovica
78 TV Opinion
79 TV Vali
80 21 Business Channel
81 Turbo Channel
82 21 Plus
83 21 Popullore
84 NEXT
85 Zico TV
86 ON TV
87 MTV Kosova
88 A-Mol TV
89 Number ONE TV
90 Kral TV
91 Arte
92 Fashion  TV
93 Free-XTV
94 Free-XTV2
95 X Dream TV
96 X Dream TV2

Comments

  1. Kujtesa nuk ka kanalet Digitalb. Vetem kanalet Tring. Gjithashtu ne nuk dijme ndonje date te sakte se kur do te fillojn me sherbimet ne qytetin e Mitrovices.

   1. munsisht me i transmetu kanale te sportit me kete qmim edhe filma me te mire

  1. Eshte nje pyetje ne te cilen as ne nuk kemi marr pergjigje. Sipas te gjitha gjasave, Tring Sport, nuk ka blere te drejtat per Kosove, per Premier Ligen angleze, ate ruse dhe greke.

 1. a eshte e vertet se nga 1 janari kujtesa nuk do ti transmetoj kanlet e tring digital dhe nese po me cilat kanale do t zevendesohen

  1. Po. Nga 1 janari kanalet e Tring Digital mund te ndiqen vetem ne sherbimin TikTV te PTK.

 2. pse mua nuk mi kap shum prej kanalave te shkruara me lart dhe me cilen kompani kabllore keni lidhur kontrat ne vend te tring digital .te ciles kompani

 3. Kujtesa do te krijoj kanalet e saja nga data 1 janar. Ndersa na njofto cilat kanale nuk te punojn dhe do te kontaktojm me Kujtesa te shohim ku qendron problemi.

 4. telesport,bloomberg HT,ZDF,Era TV,Zero TV, MTV Multivision,Infint TV,TV Iliria,Sky Turk,Powerturk TV,Iz TV,Turkmax,Lig TV. Këto ishin kanalet te cilat nuk mi kap

 5. kanalet turke pos Bloomberg HT jan n’pako ekstra qe kushton me shtrenjte. Telesport ka kohe qe nuk punon ndersa per kanalet tjera personalisht nuk di cfare te them, por do te kontakojme Kujtesan per kete dhe do te pergjigjemi nese marrim nje te tille.

 6. a pritet ndonje kanal sporti nga kujtesa ju kisha lutur t lansoni nje program t sporti se eshte shum i nevojshem

  1. Ibrahim,
   Sipas informatave qe kemi marr, Kujtesa nuk do te lancoj kanale sporti per momentin. Ndoshta kah mesi i vitit do te shtohen disa kanale tjera, por nuk jemi te sigurt qe do te kete kanale sporti.

 7. akishi mujt qata dy kanalat dokumentar mij qit ma shpejt edhe akishi mujt me ma qit erz tv ju lutna

 8. kish pas qef me dit cilt kanala do ti transmetoj ka mesi i viti abon mej cek ajon muzik filum ah qfare jan kamdeshur te me kontaktojm ju lutem telekomanda

 9. Boomerang TV nuk ka sinjal shpesh here,por kam tri kanalet e tjera, Cartoon Network,Super Rtl dhe Digicable Sofia.
  Veç ato dhe kanalet e tjera punojnë.

 10. Disa kanale nuk kane sinjale per momentin dhe jane:
  Klan Kosova,
  Arta News,
  Fox Life & Crime,
  Eurosport,
  Eurosport 2,
  Fashion TV,
  Fashion One,
  Show TV,
  RTL,
  RTL 2,
  Rai Uno,
  Rrokum TV

  1. ibrahim, provo t’kontaktosh kujtesen ose perfaqesuesin e tyre me te cilet ke lidhur kontrate, ne nuk jemi pergjegjes per ndryshimet ne listen e kanaleve te kujteses, ne vetem percjellim ate cfare na japin zyrtarët e organizatave perkatese, ne kete rast te kujteses

 11. kam deshir te dij por kujteen pse nuk punojn duku nje dhe duku dy dhe pse nuk qesin ndonje kanal te ri ne vend te boom tv nuk ka signal kthemani porgjigjen se dy her po ju them ju lutem

  1. Sipas informatave qe kemi, keto dy kanale akoma nuk jane gati per te filluar transmetimim. Nuk ka date te caktuar se kur do te fillojne, por eshte premtuar se nuk do te vonohen shume.

 12. akaa porgjijgee qfar kanale la mesi i vitit doo i qett poo joo kthjemmnaa porgjigjesnn see qee 2 her jam tuu ju vet adoo ii hap me K apoo tjeraaa poo joo kallzomnii kthemmnaa porgjijgennnn

  1. na vjen keq, por nuk ka asgje zyrtare nga kujtesa, nuk eshte e sigurt nese keto kanale do te dalin ne treg

  1. Arber,
   Ne kemi patur informata qe Kujtesa do te fut ato kanale ne fund te majit. Megjithate nuk kemi asnje informate shtese. Ndoshta mund te ndihmojne me teper ndonej zyrtar apo distributor i Kujteses nese kontakton me ta.

  1. Kanalet e Digitalb kane marreveshje ekskluzive me Ipkon, qe i ndalon te transmetohen ne operator tjere.

  1. Nese s’gaboj kushton 15 euro ne muaj Paketa bazë+Premium. Me mire kontakto degen me te afert te Kujteses. Lig TV transmeton Superligen turke, dhe kohepaskohe ligen ruse, braziliane dhe ate angleze, edhe pse per keto tri ligat e huaja kanali kryesor qe i transmeton eshte Spormax, i te njejtes kompani si Lig TV, Digiturk, prandaj edhe ndajne keto te drejta se bashku te dy kanalet.

 13. sepse ky programi lig tv transmeton shumicen e ligave evropiane te futbollit

 14. Qysh muna mi pa breh News TV ne internet a ka naj mundesi a jo qe po a munet dikush mem tregu

 15. hej a kishit mujt mi qit supersportat ne kujtes ju jutna shum se ka shun nevor kujtesa per sporta

 16. a dot ket naj kanal sportit ne kujteses ne kit vit a po a jo lu lutna kthemani pergjigjenen

 17. nese bonn junior tv pllzzz se tani pom duhet me ndrru me bo me ipko e po kom deshir qe edhe ju ti keni disa kanale nga ipko si: JUNIOR TV,FILM TRILLER,KOMEDI.AKSION,DRAM etj.veq nese ka mundesi me shti programin e junior tv sepse kam deshir ta shoh PATITO FEO <33 plllzzz

 18. Marre duhet me ju ardh ketyre pedofileve te kujteses, ku kane kanale si xxx1 , ku krysisht e shikojne femijet, te cilet shkembejne kodet neper shkolla, kta duhet te burgosen per pedofile.

  1. Qarkullojne disa fjale qe nga muaji qershor i ketij viti, Kujtesa do te filloj te transmetohet ne satelit.
   Luani

 19. persh programet i kam prej bashkim lumit nga theranda aka mundesi me qit programin Mtv kosova se nga niher e leshoni e kemi shum program i mir e me hek kit filmin qe e ke qit tash ju lutem te ma pranoni ket pytje 21 popullore shum pak ka za nuk edi pse a asht problemi vetem tek ne

 20. qfare kanali eshte orlando kids qdo ni ore e qe nje serial e duam digicable sofia

 21. i dread ke te dretj kujtesa ka kanale te mira po i mungojn shum si junior tv,film komedi,aksion,hits,thriler,si dhe nese muni m e i shtu edhe disa kanale si super sport 1,2,3,4

 22. pse o njerz nuk po naj qitni La Ligen o gjeth kta kanalla as njo mos me qit marre marre :@:@ duhet me prish kontrat me juve e leni kanallat that me reklama snaj qitni la ligen :@:@

 23. ju kisha lut me i qit programet tring plzzz
  kfilm1,2,3,4……
  mi hek e me i shti tring

 24. qa uh bah me kanali alsat m se une eh kam te pagurar
  ruga bajram bahtiri
  zymer shala

 25. kur po klikoj te film – film lista po i qet gjith filamt e rinj , a shfaqen kto te kujtesa ????

 26. kur po klikoj te film – film lista po i qet gjith filamt e rinj , a shfaqen kto te kujtesa ????

  1. Disa prej filmave vijnë premierë në Kujtesa para çdo platforme tjetër. Por, vonojnë së paku disa muaj, si për të gjitha televizionet tjera.