star trek

 

Seriali i ri i Star Trek do të shfaqet ekskluzivisht në Netflix vetëm 24 orë pas debutimit në televizionet amerikane. Seriali do të shfaqet në 188 vende të botës, përfshirë edhe Kosovën dhe Shqipërinë.

Në Netflix pos serialit të ri do të jenë edhe të gjitha seritë e vjetra, si dhe filmat të universit Star Trek.

Star Trek kthehet në televizion në janar të vitit 2017 derisa xhirimet nisin në shtator të këtij viti.

Continue Reading
Share:
jennifer lopez

Valltarja, aktorja, dhe këngëtarja e njohur amerikane Jennifer Lopez do të sjell një program të ri televiziv. Emisioni garues prej 10 episodeve – World of Dance do të shfaqet në…
powerpuff girls

Çarton Network ka rinovuar për një sezon tjetër serialin The Powerpuff Girls. Blossom, Bubbles, e Buttercup do të kthehen për episodet e reja duke luftuar krimin në Townsville. Rinovimi vjen…
jimmy-kimmel-emmys

  HBO me 35 nominime udhëheq listën e kanaleve për programet e nominuara për çmimet Emmy. FX e ndjek me 28, para Netfliix që ka 14. The People v OJ…
partizani

Kanali kombetar shqiptar, TVSH do te transmetoj ndeshjen e pare te rrethit te dyte te kualifikimeve per Ligen e Kampionve ndermjet Ferencvarosit dhe Partizanit te Tiranes. Ndeshja nis ne ora…
Sky-Sport-News

Sky Deutschland do te bej kanalin informativ te sportit SkySport News te lire per publikun. Kanali deri tani ka qene i koduar ne satelitin Astra, derisa ofron informacionet e fundit…
Will Ferrell

Aktori Will Ferrell do të luaj rolin e një presidenti tjetër pos George W. Bush. Sipas Variety, ai do të aktroj Ronald Reagan për filmin Reagan. Skenari i Mike Rosolios…
snowden

Është shfaqur traileri për filmin Snowden me Joseph Gordon-Levitt në rolin kryesor. Shailene Woodley, Nicolas Cage, Rhys Ifans, e Tom Wilkinson vijnë në rolet tjera në filmin që shfaqet në…
John Boyega

Aktori John Boyega i njohur së fundmi për filmin Star Wars VII ka gjetur projektin e ri. Ai do të jetë pjesë e serialit Watership të porositur nga Netflix. Bashkë…
Sarah Paulson

Aktorja Sarah Paulson i është bashkuar Nicholas Hoult në adaptimin filmik të autobiografisë së JD Salinger, Rebel in the Rye. Ajo do të jetë pjesë e kastit që tashmë përfshin…