vikings

Vikings në Jolly HD

Kanali i pakos Tring Digital, JollyHD ka nisur transmetimin e serialit ‘Vikingët’. Seriali ka nisur nga sezoni i parë ...
those who kill

Ato që vrasin në KTV

Nga kjo e diele, pas emisionit sportiv Sporti Total, në kanalin Kohavision do të transmetohet seriali Those Who Kill. Seriali ...
star trek

Star Trek në Netflix

  Seriali i ri i Star Trek do të shfaqet ekskluzivisht në Netflix vetëm 24 orë pas debutimit në televizionet amerikane. ...
jennifer lopez

Talent shou i ri nga Jennifer Lopez

Valltarja, aktorja, dhe këngëtarja e njohur amerikane Jennifer Lopez do të sjell një program të ri televiziv. Emisioni ...
powerpuff girls

Rinovohet Powerpuff Girls

Çarton Network ka rinovuar për një sezon tjetër serialin The Powerpuff Girls. Blossom, Bubbles, e Buttercup do të kthehen ...
jimmy-kimmel-emmys

Emmy 2016 – Nominimet

  HBO me 35 nominime udhëheq listën e kanaleve për programet e nominuara për çmimet Emmy. FX e ndjek me 28, para ...
partizani

Ferencvaros – Partizani ne TVSH

Kanali kombetar shqiptar, TVSH do te transmetoj ndeshjen e pare te rrethit te dyte te kualifikimeve per Ligen e Kampionve ...
Sky-Sport-News

SkySport News tani FTA

Sky Deutschland do te bej kanalin informativ te sportit SkySport News te lire per publikun. Kanali deri tani ka qene i koduar ...
Will Ferrell

Will Ferrell në rolin e Reagan

Aktori Will Ferrell do të luaj rolin e një presidenti tjetër pos George W. Bush. Sipas Variety, ai do të aktroj Ronald ...
snowden

Snowden – Traileri

Është shfaqur traileri për filmin Snowden me Joseph Gordon-Levitt në rolin kryesor. Shailene Woodley, Nicolas Cage, Rhys ...